Modernizacja infrastruktury sieci LAN w Centrum Wsparcia Społecznego "Na Przedwiośniu”
CENTRUM WSPARCIA SPOŁECZNEGO NA PRZEDWIOŚNIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00070245
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00070245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-30 17:58
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4409fbd0-9338-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 9521361981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00070245 z dnia 2023-01-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sieci LAN w Centrum Wsparcia Społecznego "Na Przedwiośniu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM WSPARCIA SPOŁECZNEGO NA PRZEDWIOŚNIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293315
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przedwiośnie 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-748
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 228152059
1.5.8.) Numer faksu: 228152104
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@naprzedwiosniu.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.naprzedwiosniu.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4409fbd0-9338-11ed-94da-6ae0fe5e71591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sieci LAN w Centrum Wsparcia Społecznego "Na Przedwiośniu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4409fbd0-9338-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00070245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00032027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CWS.DAG.251.1.MM/2023/6DP/UM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji infrastruktury sieci LAN w Centrum Wsparcia Społecznego "Na Przedwiośniu”, przewidzianej do realizacji w Warszawie przy ul. Przedwiośnie 1.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji: Projekcie Budowlano – wykonawczym – Branża elektryczna pn. „Infrastruktura techniczna sieci LAN oraz dedykowanej instalacji elektrycznej zasilanej z UPS-a centralnego dla Domu Pomocy Społecznej „Na Przedwiośniu” oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących załącznik nr 1 i 1 a do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Konieczność dokonania zmian w SWZ i załącznikach do SWZ, tj. zmian w zakresie przedmiotu zamówienia.| 2023-01-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |