Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Krypno

Gmina Krypno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00070800
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00070800/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-01-31 07:13
Lokalizacja
Krypno Kościelne, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a34f083-7d14-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
5461338716
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00070800 z dnia 2023-01-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Krypno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krypno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659415

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krypno Kościelne 23 B

1.5.2.) Miejscowość: Krypno Kościelne

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-111

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: (85)7169033

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkrypno@podlaskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminakrypno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Krypno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a34f083-7d14-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00070800

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004867/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.8 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Krypno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00499841

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.1.22.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robot w zakresie modernizacji infrastruktury
oświetleniowej na terenie Gminy Krypno, w celu uzyskania oszczędności energii elektrycznej. Inwestycja obejmuje wymianę istniejących opraw oświetlenia zewnętrznego w ilości 245 szt., w szczególności oświetlenia drogowego na nowoczesne energooszczędne oprawy typu LED, wymianę oprzewodowania instalacji oświetleniowej na istniejących słupach oraz wymianę części wysięgników na istniejących słupach.
2.Zdemontowanie 14 szt. nowych lamp znajdujących się w miejscowości Góra oraz przeniesienie i zamontowanie ich w miejscowości Zastocze (włącznie z wymianą oprzewodowania) na drogach gminnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-01-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy