Dostawa używanego pojazdu specjalistycznego wraz z zabudową typu śmieciarka
"EKO - BUG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00043719
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00043719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-17 11:53
- Lokalizacja
- Kobylany, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab14c7cc-5675-40a0-8d6a-1514744793fb
- Identyfikator
- 5371965148
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00043719 z dnia 2025-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa używanego pojazdu specjalistycznego wraz z zabudową typu śmieciarka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "EKO - BUG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030222473
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słoneczna 7
1.5.2.) Miejscowość: Kobylany
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-540
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: (83) 375 15 39
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@ekobug.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ekobug.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab14c7cc-5675-40a0-8d6a-1514744793fb1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sp. z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa używanego pojazdu specjalistycznego wraz z zabudową typu śmieciarka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab14c7cc-5675-40a0-8d6a-1514744793fb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00043719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00668834
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Eko.4.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203252,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Zamawiającego wraz z przeniesieniem na niego prawa własności 1 szt. używanego pojazdu specjalistycznego wraz z zabudową typu śmieciarka.
2. Nazwa/y i kod/y Wspólnego Słownika Zamówień: (CPV):
34144510-6 Pojazdy do transportu odpadów
34144511-3 Pojazdy do zbierania odpadów
3. Pierwsza rejestracja pojazdu nie wcześniej niż w 2015 roku (przy czym podwozie winno spełniać minimum normę emisji spalin EURO 6). Pojazd kompletny po zabudowie spełniający normy CE.
4. Udokumentowany przebieg pojazdu nie większy niż 210000 kilometrów.
5. Pojazd musi mieć aktualny przegląd techniczny.
6. Pojazd musi być po udokumentowanym serwisie w zakresie wymiany oleju silnikowego, oleju hydraulicznego w zabudowie oraz filtrów (powietrza, oleju, kabinowego – jeżeli występuje).
7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym: parametry techniczne pojazdu zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Specyfikacja dostawy (wymagane parametry).
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144510-6 - Pojazdy do transportu odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218940,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245877,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245877,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADF POLSKA SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8711769986
7.3.3) Ulica: OLEŚNICKA 12 E
7.3.4) Miejscowość: DĄBROWA TARNOWSKA
7.3.5) Kod pocztowy: 33-200
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245877,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni
| 2025-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |