Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo – Licze w podziale na części
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00071018
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00071018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-31 08:36
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fb99dfc-86a4-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 5832590397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00071018 z dnia 2023-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo – Licze w podziale na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687276
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mostowa 11A
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-778
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 583264990
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdwgdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw-gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdw_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo – Licze w podziale na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fb99dfc-86a4-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00071018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021798/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.60 Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo-Licze w podziale na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00521634
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 37/DZP/2022/TP/WRI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo – Licze Odcinek 4B_2 od km 7+600 do km 9+105.Zakres ww. części przedmiotu zamówienia obejmuje m.in. odnowę i wzmocnienie konstrukcji nawierzchni jezdni przez co najmniej dwie warstwy jezdne, korektę niwelety i przekroju poprzecznego jezdni w celu zapewnienia sprawnego odprowadzenia wód opadowych, wykonanie poboczy, udrożnienie istniejących przepustów pod drogą wojewódzką i pod zjazdami (w razie konieczności remont), remont istniejących zjazdów oraz innych budowli zlokalizowanych w pasie drogi wojewódzkiej z dostosowaniem do niwelety remontowanej drogi, remont chodnika wraz z wjazdami w miejscowości Ośno, odtworzenie i regulację istniejących rowów wraz z oczyszczeniem ich z drobnej zieleni w postaci krzewów, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 2458919,48 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi wojewódzkiej nr 524 na odcinku Brachlewo – Licze Odcinek 3 od km 3+626,58 do km 7+100.Zakres ww. części przedmiotu zamówienia obejmuje m.in. odnowę i wzmocnienie konstrukcji nawierzchni jezdni przez co najmniej dwie warstwy jezdne, a w razie konieczności zaprojektowanie wzmocnienia konstrukcji drogi, korektę niwelety i przekroju poprzecznego jezdni w celu zapewnienia sprawnego odprowadzenia wód opadowych, wykonanie, udrożnienie istniejących przepustów pod drogą wojewódzką i pod zjazdami (w razie konieczności remont), remont istniejących zjazdów oraz innych budowli zlokalizowanych w pasie drogi wojewódzkiej z dostosowaniem do niwelety remontowanej drogi, odtworzenie i regulację istniejących rowów wraz z oczyszczeniem ich z drobnej zieleni w postaci krzewów, wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 5809137,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może jej zwiększyć do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może jej zwiększyć do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2023-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |