Budowa infrastruktury drogowej i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Perlejewo.
GMINA PERLEJEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00071621
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00071621/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-31 10:32
- Lokalizacja
- Perlejewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f0ff6f0-8740-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5441484627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00071621 z dnia 2023-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury drogowej i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Perlejewo.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PERLEJEWO
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA PERLEJEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 14
1.5.2.) Miejscowość: Perlejewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-322
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: (85) 6578515
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@perlejewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.perlejewo.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.ug.perlejewo.wrotapodlasia.pl/zamowienia-publiczne/ogloszenia/ogloszenia-o-przetargach1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury drogowej i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Perlejewo.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f0ff6f0-8740-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00071621
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022750/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa infrastruktury drogowej i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Perlejewo.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00520041
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP.271.1.26.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa z rozbudowa drogi gminnej Nr 109041B Perlejewo -Twarogi Lackie – Żale.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 8041988 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja oświetlenia ulicznego.4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 758012 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w SWZ wskazał na ewentualność unieważnienia postępowania w sytuacji braku możliwości otrzymania środków przyznanych przez podmiot współfinansujący. Niniejsze zamówienie jest współfinansowane w ramach środków z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych i wraz z zamówieniem z Części nr 1 obejmuje jednolitą inwestycję pn. „Budowa infrastruktury drogowej i poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Perlejewo” w ramach promesy wstępnej nr Edycja2/2021/5493/PolskiLad. W sytuacji unieważnienia postępowania w Części nr 1 nie ma możliwości uzyskania finansowania jedynie dla Części nr 2, co skutkuje koniecznością unieważnienia postępowania w Części nr 2 zamówienia.
| 2023-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |