Poprawa efektywności energetycznej Domu Pomocy Społecznej w Lyskach - zaprojektuj i wybuduj
Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00072053
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00072053/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-31 11:41
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9ae18943-8679-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 6422599376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00072053 z dnia 2023-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej Domu Pomocy Społecznej w Lyskach - zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276285655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jankowicka 49
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp.zamowienia@zdprybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdp.powiatrybnicki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.zdp.powiatrybnicki.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej Domu Pomocy Społecznej w Lyskach - zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9ae18943-8679-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00072053
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014417/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Poprawa efektywności energetycznej Domu Pomocy Społecznej w Lyskach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00517792
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-SDMiB.2500.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej Domu Pomocy Społecznej w Lyskach” w formule zaprojektuj i wybuduj; obiekt objęty przedmiotową inwestycją zlokalizowany jest pod adresem: ul. Rybnicka 7, 44-295 Lyski;
2) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ tj. program funkcjonalno-użytkowy (PFU);
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
09332000-5 - Instalacje słoneczne
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11465799,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12495220,87 PLN
| 2023-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |