WYKONANIE BIEŻĄCYCH REMONTÓW NAWIERZCHNI JEZDNI I CHODNIKÓW ORAZ ELEMENTÓW DRÓG NA DROGACH I PLACACH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00072778
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00072778/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-31 13:29
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f50fe45-8cc3-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7712798771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie różnych nawierzchni
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00072778 z dnia 2023-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE BIEŻĄCYCH REMONTÓW NAWIERZCHNI JEZDNI I CHODNIKÓW ORAZ ELEMENTÓW DRÓG NA DROGACH I PLACACH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kasztanowa 31
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdium-piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium-piotrkow.4bip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f50fe45-8cc3-11ed-b4ea-f64d350121d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE BIEŻĄCYCH REMONTÓW NAWIERZCHNI JEZDNI I CHODNIKÓW ORAZ ELEMENTÓW DRÓG NA DROGACH I PLACACH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f50fe45-8cc3-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00072778
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00010463
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOP.3300.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STANOWI ROZDZIAŁ IV SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:Zamawiający informuje, iż z uwagi na fakt, iż jedyna złożona oferta przez:
KONSORCJUM FIRM:
LIDER:
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT
DROGOWO-MOSTOWYCH SP. Z O.O.
UL. POŁUDNIOWA 17/19
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
PARTNER:
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH „PEUK” S.A.
UL. ROOSEVELTA 39
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
za cenę:
3 494 296,12 zł netto
VAT 23% w kwocie 803 688,11 zł
4 297 984,23 zł brutto
WYKONAWCA ZAOFEROWAŁ OKRES GWARANCJI LICZONY OD DNIA SPISANIA BEZUSTERKOWEGO PROTOKOŁU KOŃCOWEGO ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH WYNOSZĄCY – 24 m-ce
przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 4.120.000,00 zł brutto o kwotę 177.984,23 zł brutto.
W związku z powyższym w dniu 26.01.2023 r. komisja przetargowa skierowała zapytanie do Głównej Księgowej, czy jest możliwość zwiększenia środków zabezpieczonych w budżecie na 2023 r. na przedmiotowym zadaniu o kwotę 177.984,23 zł brutto.
Z udzielonej odpowiedzi wynikało, iż brak jest możliwości zwiększenia środków finansowych na zadaniu do ceny brutto jedynej złożonej oferty, czyli do łącznej wysokości 4 297 984,23 zł brutto.
Biorąc pod uwagę powyższe okoliczności Zamawiający informuje, iż zmuszony był działając na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy PZP unieważnić niniejsze postępowanie, z uwagi na fakt, iż jedyna złożona oferta przewyższa kwotę którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |