„Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku”
Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00072951
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-31 13:54
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7431641687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneZestawy medyczneUrządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzjiKaniulaJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneIgły medyczneUrządzenia do terapii gazowej i oddechowejStrzykawkiProdukty do pielęgnacji ciałaPrzyrządy do anestezji i resuscytacjiUrządzenia i przyrządy do infuzjiDrenyCewnikiAparatura do anestezji i resuscytacjiZestawy diagnostyczneWyroby do transfuzji krwiElektrodyMaski tlenowePrzyrządy do resuscytacjiUrządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwiPrzyrządy używane na salach operacyjnychWyroby diagnostyczne
Wykonawcy
60 przyznanych
NEO PLUS SP.ZO.O.Piotrków Trybunalski, PL
24 937,2 PLNALTERIS SPÓŁKA AKCYJNAKATOWICE
73 440 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
4449,6 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
44 971,2 PLNLencomm Trade International Sp. Z o. o.Warszawa, PL
3078 PLNLencomm Trade International Sp. Z o. o.Warszawa, PL
7322,4 PLNBiameditek Sp. z o. o.Białystok, PL
2613,6 PLNPIOTR DOPIERALSKIJabłonna, PL
10 260 PLNBeryl Med Polska Sp. z o.o.,Warszawa, PL
20 307,41 PLNBeryl Med Polska Sp. z o.o.,Warszawa, PL
3452,33 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIAWarszawa, PL
11 934 PLNANMAR Spółka z o. o.Tychy, PL
22 207,77 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
4497,12 PLNCENTRUM DIABETOLOGII SP. Z O.O.Warszawa, PL
5605,2 PLNPolmil Sp. z o.o.Bydgoszcz, PL
7473,6 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
3142,8 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
2997 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
15 913,37 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
4918,32 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
8503,83 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
3379,32 PLNCHODACKI, A.MISZTAL „MEDICA” SPÓŁKA JAWNA . UL.PRZEMYSŁOWA 4A, 59-300 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE Województwo 692-10-08-620NIP: 0000084363Lubin
2700 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
15 700 PLNCHODACKI, A.MISZTAL „MEDICA” SPÓŁKA JAWNA . UL.PRZEMYSŁOWA 4A, 59-300 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE Województwo 692-10-08-620NIP: 0000084363Lubin
10 408 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
30 860,46 PLNSINMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPrzyszowice, PL
2851,2 PLNBiameditek Sp. z o. o.Białystok, PL
10 466,5 PLNCHODACKI, A.MISZTAL „MEDICA” SPÓŁKA JAWNA . UL.PRZEMYSŁOWA 4A, 59-300 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE Województwo 692-10-08-620NIP: 0000084363Lubin
6723 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
3780 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
12 861 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
56 427,84 PLNASCLEPIOS SPÓŁKA AKCYJNAWROCŁAW, PL
31 444,09 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
33 343 PLNCHODACKI, A.MISZTAL „MEDICA” SPÓŁKA JAWNA . UL.PRZEMYSŁOWA 4A, 59-300 LUBIN DOLNOŚLĄSKIE Województwo 692-10-08-620NIP: 0000084363Lubin
2719,66 PLNSKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąŁódź, PL
11 772 PLNCENTRUM ZAOPATRZENIA LECZNICTWA CEZETEL - POZNAŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
13 980,6 PLNINTERGOS Sp. z o. o.Bielsko-Biała, PL
11 232 PLNMEDOX PRO Sp. z o. o. Sp. k.Szczecin
17 694,07 PLNSINMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąPrzyszowice, PL
12 906 PLNEdwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.Warszawa, PL
51 300 PLNMEDOX PRO Sp. z o. o. Sp. k.Szczecin
35 620,02 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
32 616 PLNINTERGOS Sp. z o. o.Bielsko-Biała, PL
4354,56 PLNMedlab Products Sp. z o.o.Raszyn, PL
1166,4 PLNMedProf Sp. z.o.o.Warszawa, PL
58 320 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
5500 PLNAdvance Europe Biuro Techniczno-Handlowe Sp. z o.o.Warszawa
11 345,4 PLNAdvance Europe Biuro Techniczno-Handlowe Sp. z o.o.Warszawa
6384,96 PLNPROMED S.A.Warszawa, PL
24 678 PLNSKAMEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąŁódź, PL
6588 PLNHebu Medical Polska Sp. z o.o.Sady, PL
13 608 PLNBeryl Med Polska Sp. z o.o.,Warszawa, PL
18 565,2 PLNSORIMEX sp. z o. o. sp. k.Toruń
30 140,04 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
11 431,62 PLNSORIMEX sp. z o. o. sp. k.Toruń
4105,35 PLNZarys International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaZabrze, PL
5787,18 PLNPolmil Sp. z o.o.Bydgoszcz, PL
4439,99 PLNNEOMED POLSKA SP. Z O.O.Piaseczno, PL
10 983,31 PLNAgencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp z o.o.Wrocław, PL
7290 PLNBialmed Sp. z o. o.Warszawa, PL
15 448,7 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.