Zorganizowanie i przeprowadzenie kursów zawodowych oraz przeprowadzenie egzaminu certyfikującego
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W HAJNÓWCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00072988
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-31 13:59
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5431253205
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
10 przyznanych
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
25 498 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
19 200 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
22 050 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
23 900 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
28 000 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
16 200 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
12 240 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
10 500 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
12 200 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOOlecku, PL
10 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.