Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki przedszkolnej w Gminnym Przedszkolu w Smolnicy od stycznia do grudnia 2025 roku
Gmina Sośnicowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00043880
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00043880/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-17 12:08
- Lokalizacja
- Sośnicowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29ddb24e-8d54-41fd-ad5f-3b4d9415d18d
- Identyfikator
- 9691422687
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00043880 z dnia 2025-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki przedszkolnej w Gminnym Przedszkolu w Smolnicy od stycznia do grudnia 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sośnicowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257788
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 19
1.5.2.) Miejscowość: Sośnicowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-153
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sosnicowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sosnicowice.i-gmina.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki przedszkolnej w Gminnym Przedszkolu w Smolnicy od stycznia do grudnia 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29ddb24e-8d54-41fd-ad5f-3b4d9415d18d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00043880
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00090654/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa artykułów żywnościowych do stołówki przedszkolnej Gminnego Przedszkola w Smolnicy od stycznia do grudnia 2025 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00648973
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym na Dostawę artykułów żywnościowych do stołówki przedszkolnej w Gminnym Przedszkolu w Smolnicy nie złożono żadnej oferty na część V - pieczywo.
W związku z brakiem ofert Zamawiający udziela zamówienia w trybie zamówienia z wolnej reki na Dostawę artykułów żywnościowych do przedszkola zgodnie z art. 305 pkt. 2 uPzp, pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-18/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla części V „1E’’ – PIECZYWO do stołówki Gminnego Przedszkola w Smolnicy od stycznia do 31 grudnia 2025 roku, z zastrzeżeniem, że dostawy będą realizowane w okresach przebywania dzieci w placówkach oświatowych.
2. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia specjalistycznym środkiem transportu przystosowanym do przewozu żywności, zgodnie z obowiązującymi przepisami i decyzją właściwego państwowego powiatowego inspektora sanitarnego, stwierdzającą spełnienie warunków do higienicznego przewozu określonych produktów spożywczych, na własny koszt w terminach, asortymencie i ilościach zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego.
3. Wykonawca zabezpieczy należycie towar na czas przewozu (opakowania, pojemniki przystosowane do przewozu danego asortymentu) i ponosi całkowitą odpowiedzialność za dostawę i jakość dostarczanego towaru.
4. Koszty przewozu, zabezpieczenia towaru i ubezpieczenia na czas przewozu ponosi Wykonawca.
5. Towar musi być świeży, I gatunku, najwyższej jakości dopuszczony do obrotu zgodnie
z obowiązującymi normami, atestami, terminami przydatności do spożycia.
6. Towar musi zostać dostarczony do magazynu przedszkola w dni robocze w godzinach: 6.00-7.00 od poniedziałku do piątku.
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla części V „1E’’ – PIECZYWO do stołówki Gminnego Przedszkola w Smolnicy od stycznia do 31 grudnia 2025 roku, z zastrzeżeniem, że dostawy będą realizowane w okresach przebywania dzieci w placówkach oświatowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15811000-6 - Pieczywo
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piekarnia "Marek Bogacki"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9690678410
7.3.3) Ulica: ul. Rynek 2
7.3.4) Miejscowość: Pilchowice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-145
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19263,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |