Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Świętokrzyskiej
Politechnika Świętokrzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00073492
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-01-31 15:00
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6570009774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputer biurkowyMonitory ekranowePakiety oprogramowania użytkowegoKomputery przenośneTablety graficzneDrukarki laserowe
Wykonawcy
10 przyznanych
Marksoft Marek KunderaKielce, PL
5080 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
13 488,39 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
2460 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
4434,15 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
1795,8 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
3923,7 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
4434,15 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
4716,73 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
1220 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
5528,85 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.