Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kleczew
Gmina Kleczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00073914
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00073914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-01-31 19:09
- Lokalizacja
- Kleczew, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac8495c8-90d4-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 6652741719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00073914 z dnia 2023-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kleczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019131
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 5
1.5.2.) Miejscowość: Kleczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-540
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 063 2700-900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@kleczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-kleczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Kleczew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac8495c8-90d4-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00073914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00020064
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGN.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Kleczew polegająca na przebudowie wybranych odcinków dróg gminnych wg załączonego wykazu i planu orientacyjnego - zbiorczego .
W ramach przebudowy wybranych odcinków dróg gminnych przewiduje się częściową rozbiórkę i cięcie nawierzchni bitumicznej, frezowanie profilujące nawierzchni bitumicznej, regulacja pionowa studni kanalizacyjnych, wykonanie remontu cząstkowego uszkodzonych fragmentów jezdni, wykonanie wyrównania istniejącej nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego oraz wykonanie nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 4 cm. Dodatkowo przewiduje się wykonanie poszerzeń jezdni do szer. 4,0m dla wyznaczonych odcinków dróg o szer. mniejszej niż 4,0m. Przebudowa wybranych dróg obejmuje również ścięcie istniejących poboczy gruntowych i wykonanie nowego obustronnego pobocza z kruszywa kamiennego o szer. 0,75m dla wszystkich odcinków dróg objętych modernizacją wraz z uporządkowaniem i wyrównaniem terenu w granicach istniejących pasów drogowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej – załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, więc na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało unieważnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7548423,10 PLN
| 2023-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |