Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III p. budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego O. Urazowo-Ortopedycznego oraz O. Ginekolog.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00074522
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00074522/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-01 09:22
- Lokalizacja
- Biała Podlaska, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25a71f49-7246-11ed-abdb-a69c1593877c
- Identyfikator
- 5371960760
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00074522 z dnia 2023-02-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III p. budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego O. Urazowo-Ortopedycznego oraz O. Ginekolog.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000676708
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Terebelska 57-65
1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.mikitiuk@szpitalbp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalbp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.szpitalbp.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III p. budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego O. Urazowo-Ortopedycznego oraz O. Ginekolog.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25a71f49-7246-11ed-abdb-a69c1593877c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00074522
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015298/54/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa i modernizacja wybranych oddziałów m.in.: ginekologiczno-położniczego, neonatologicznego, onkologicznego wraz z wykonaniem sal specjalnych i izolatek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operac. Infrastruktura i Środow. na lata 2014-2020, Oś priorytet. XI REACT-EU, Dział. 11.3 "Wspieranie naprawy i odporności syst. ochr. zdrowia" - projekt pn. „Przebudowa pomieszcz O. Urazowo-Ortopedycznego i pomieszcz. O. Ginekologiczno-Położniczego (część ginekologiczna) z dostosowaniem ich do leczenia pacjentów zakaźnych oraz pełnienia funkcji rezerwowego obszaru obserwac.-zakaźnego”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00474394/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.3522/6/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III piętra budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego Oddziału Urazowo-Ortopedycznego oraz Oddziału Ginekologicznego.
Przedmiot zamówienia obejmuje realizację inwestycji metodą tzw. „zaprojektuj i wybuduj” polegającą na opracowaniu dokumentacji projektowej: projekt budowlany i projekt techniczny (zwanej dalej wykonawczy) oraz wykonaniu na jej podstawie robót budowlanych obejmujących modernizację i przebudowę pomieszczeń III piętra budynku 1A związaną z poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego Oddziału Urazowo – Ortopedycznego oraz Oddziału Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty jest w zał. nr 2 do swz (projekt umowy), oraz w załączniku nr 4 do swz (dokumentacja techniczna, tj. program funkcjonalno-użytkowy wraz z załącznikami).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45432210-9 - Wykładanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, postępowanie zostało unieważnione, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty (złożonej przez wykonawcę Bill-Bud Sp. z o. o. z siedzibą w Białej Podlaskiej) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie podjął decyzji o zwiększeniu tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7883070,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8994900,00 PLN
| 2023-02-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |