SZP/242-216/2022 Dostawa monitorów, komputerów stacjonarnych i laptopów dla Politechniki Wrocławskiej – Zadania

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00075819
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-02-01 13:47
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
000001614
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Monitory ekranoweUrządzenia komputeroweKomputery przenośne

Wykonawcy

7 przyznanych

"e-Tech"® Jacek Sójka Spółka JawnaŁódź, PL
3504 PLN
SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
8070 PLN
SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
7615 PLN
SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
7126 PLN
SPINEL SP. Z O.O. PODWALE 75 50-449 WROCŁAW REGON 930288722Wrocław, PL
3923,7 PLN
CPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
29 150,41 PLN
CPU ZETO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJelenia Góra, PL
95 570,91 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.