Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00044202
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00044202/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-17 12:37
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd059ac3-8393-4aab-94fb-3beb46c40445
- Identyfikator
- 6292170981
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
Wykonawcy
1 przyznane
TAURON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
1 206 322,5 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00044202 z dnia 2025-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276832755
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 29
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 2612010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: csir@csir.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csir.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd059ac3-8393-4aab-94fb-3beb46c404451.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd059ac3-8393-4aab-94fb-3beb46c40445
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00044202
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019890/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Usługi dystrybucyjne energii elektrycznej z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze mogą być świadczone przez jednego wykonawcę - jedyny dostępny wykonawca. Art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP04/CSiR/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 980750,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej w okresie styczeń 2025-grudzień 2027.
4.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tauron Dystrybucja S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6110202860
7.3.3) Ulica: ul. Podgórska 25A
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-035
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1206322,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2027-12-31| 2025-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |