Dostawa i przesył energii cieplnej do Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie w roku 2025

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00044210
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00044210/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-17 12:38
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9858fe6-3b02-4a98-bf68-2515b4a61823
Identyfikator
8731370460
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

'MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ' SPÓŁKA AKCYJNATarnów, PL · lot 0
217 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00044210 z dnia 2025-01-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i przesył energii cieplnej do Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie w roku 2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001202088

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szewska 7

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 0146557366

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretsp2@umt.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.konarski.wiara.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i przesył energii cieplnej do Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie w roku 2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9858fe6-3b02-4a98-bf68-2515b4a61823

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00044210

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653464

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie prawne:
Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 ze zm.), gdyż dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę
z przyczyn technicznych o obiektywnych charakterze.

Uzasadnienie faktyczne:
W związku z uwarunkowaniami jakie mają miejsce na terenie miasta Tarnowa i dostępnością istniejącej sieci ciepłowniczej dostosowanej do przesyłu energii cieplnej oraz względami technologicznymi związanymi z lokalizacją Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie, ul. Szewska 7,
do których ma być dostarczana energia cieplna jedynym dostawcą mogącym zrealizować przedmiotowe zamówienie jest Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Tarnowie.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 217000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa energii cieplnej do budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Tarnowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8731001679

7.3.3) Ulica: Sienna 4

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość umowy została podana orientacyjnie. Ostateczna wartość umowy wynikać będzie z faktycznego zużycia energii i naliczonych faktur za rok 2025
2025-01-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy