Usługa realizacji warsztatów dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w związku z realizacją projektu pn. „Toruń po mojemu
Toruńskie Centrum Usług Społecznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00076513
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-01 17:53
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562373254
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
4 przyznane
ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
44 550 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
44 550 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
44 550 PLNZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGOToruń, PL
29 700 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.