,,Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Tyborów”

Gmina Cegłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00077612
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00077612/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-02 11:32
Lokalizacja
Cegłów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ae7085a-56d1-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8222158823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII SANITARNEJ MK-INSTAL SPÓŁKA CYWILNAMińsk Mazowiecki, PL · lot 0
4 041 841,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00077612 z dnia 2023-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Tyborów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cegłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Cegłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-319

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 257595948

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ceglow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ceglow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ceglow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Tyborów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ae7085a-56d1-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00077612

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018494/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 ,,Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Tyborów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00417213/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.20.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3716691,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej w m. Tyborów wraz z zaprojektowanymi przyłączami. Na terenie objętym inwestycją zastosowano układ kanalizacji grawitacyjno-tłoczny. Układ kanalizacji grawitacyjnej wspomagany będzie za pomocą dwóch sieciowych przepompowni ścieków. Przedmiot zamówienia obejmuje także uzyskanie przez Wykonawcę robót na rzecz Zamawiającego prawomocnego pozwolenia na użytkowanie wykonanej sieci kanalizacji sanitarnej.
SIEĆ KANALIZACYJNA
Zakres inwestycji do wykonania dla sieci kanalizacyjnej wraz z przepompowniami:
a) Kanał grawitacyjny wykonywany wykopem otwartym z rur PVC SN8 DN200 – 605,5m
b) Kanał grawitacyjny wykonywany przewiertem z rur PE RC 100 PN10 DN200 – 2279,0m /różnica między projektem budowlanym a stanem istniejącym 196m – wykonany został odcinek od studni S1 do S7/
c) Kanał tłoczny wykonywany wykopem otwartym z rur PE PN10 DN90 – 180,0m
d) Kanał tłoczny wykonywany przewiertem z rur PE RC PN10 DN90 – 970,0m
e) Przepompownia P1 1,2m /typ przejezdny/ z 2 pompami; zbiornik z PMB; armaturę i rurociągi wykonać ze stali nierdzewnej
f) Przepompownia P2 1,2m z 2 pompami; zbiornik z PMB; armaturę i rurociągi wykonać ze stali nierdzewnej
PRZYŁĄCZA KANALIZACYJNE
Sumaryczne zestawienie przyłączy kanalizacyjnych:
a) Liczba przyłączy: 37
b) Liczba studni: 70
c) Długość przyłączy PVC160: 931,5m w tym 270m w pasie drogowym
d) na terenach gdzie nie jest możliwe grawitacyjne odprowadzenie ścieków do sieci należy wykonać kompletna przydomowa przepompownia ścieków Ø800 wraz z kompletną armaturą wraz z zasilaniem i sterowaniem – 2 kpl. Zasilanie przydomowych przepompowni ścieków realizowane będzie z prywatnych przyłączy energetycznych.

UWAGA
Różnica między projektem budowlanym a stanem istniejącym wynika z wykonanego odcinka od studni S1 do S7 i znajdujących się i wykonanych przyłączy kanalizacyjnych na trasie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232411-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów wody ściekowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4041841,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4041841,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4041841,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej MK-INSTAL s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222358893

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 146/8

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4041841,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-31
2023-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane