Przebudowa w systemie projektuj-buduj placu zabaw we wnętrzu podwórzowym w obrębie ulic: Kluczborska, Żeromskiego, Nowowiejska i Barlickiego we Wrocławiu.
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00077993
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00077993/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-02 12:42
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb60daa4-7ad3-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8971660625
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00077993 z dnia 2023-02-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa w systemie projektuj-buduj placu zabaw we wnętrzu podwórzowym w obrębie ulic: Kluczborska, Żeromskiego, Nowowiejska i Barlickiego we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa w systemie projektuj-buduj placu zabaw we wnętrzu podwórzowym w obrębie ulic: Kluczborska, Żeromskiego, Nowowiejska i Barlickiego we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb60daa4-7ad3-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00077993
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040310/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.44 Remont placu zabaw w kwartale ulic: Kluczborska, Żeromskiego, Nowowiejska 29, Barlickiego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00492400
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZK-NZ/241/3408/181/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 619136,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac obejmuje m.in.:
1) prace projektowe: wykonanie projektu architektoniczno-budowlanego, technicznego i zieleni dla przebudowy placu zabaw na podstawie uzgodnionej z mieszkańcami koncepcji oraz programu funkcjonalno użytkowego wraz z uzyskaniem decyzji zgody na budowę Wydziału Architektury i Zabytków Urzędu Miejskiego we Wrocławiu,
2) wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową, obejmujące m.in.:
a) roboty ziemne i rozbiórkowe z wywozem i utylizacją (w tym rozbiórka
istniejących elementów wyposażenia) oraz roboty przygotowawcze,
b) wykonanie różnych nawierzchni (chodniki z kostki betonowej, nawierzchnia syntetyczna EPDM, nawierzchnia żwirowa) wraz z krawężnikami i obrzeżami na ławach oporowych, w tym obrzeża EPDM,
c) wykonanie palisady betonowej na ławie betonowej z oporem,
d) wykonanie ogrodzenia, piłkochwytów i furtek z samozamykaczem,
e) dostawę i montaż urządzeń zabawowych i elementów małej architektury,
f) założenie terenów zieleni (w tym przygotowaniem podłoża pod nasadzenia
z ziemią urodzajną przesiewaną), prace ogrodnicze i pielęgnacyjne w tym: nasadzenia drzew i krzewów, odmładzanie roślin istniejących, cięcia sanitarne i pielęgnacyjne, ściółkowaniem (mulcz), ogrodzenie terenów zielonych,
3) trzyletnią pielęgnację nasadzonej zieleni,
4) opracowanie dokumentacji powykonawczej techniczno - geodezyjnej,
z inwentaryzacją nasadzeń oraz inwentaryzacją geodezyjną lokalizacji nasadzonych drzew i zgłoszeniem ich do zasobu katastru we Wrocławiu,
5) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej na czas budowy” - zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców” .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 488622 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 539472,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 488622 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P & D Przemysław Drabik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 988020048
7.3.3) Ulica: Odrodzenia 3/2
7.3.4) Miejscowość: Brzeg Dolny
7.3.5) Kod pocztowy: 56-120
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 488622 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 43 miesiące
| 2023-02-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |