Wykonanie napraw, przeglądów technicznych oraz sezonowa wymiana opon i wyważanie kół pojazdów (...) będącego w użytkowaniu PZDW i jednostek terenowych w 2023 r. – (9 zadań)
PODKARPACKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00078181
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-02 13:13
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8132937794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw samochodówUsługi kontroli technicznej samochodówUsługi w zakresie konserwacji samochodówUsługi w zakresie napraw opon, w tym pasowania i wyważania
Wykonawcy
9 przyznanych
MARCIN KIPERJarosław, PL
85 000 PLNKRZYSZTOF STACHURSKINowy Żmigród, PL
80 000 PLNŁUKASZ PAWLARCZYKLubaczów, PL
100 000 PLNMATEUSZ KACZMARZYKRzeszów, PL
75 000 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "MKT SERWIS" MAZIARZ - SPÓŁKA JAWNAWola Mielecka 592, PL
70 000 PLNMARIUSZ KASPERKOWICZRymanów, PL
110 000 PLNRYSZARD DĄBALStalowa Wola, PL
100 000 PLNMATEUSZ RUSZELOlszanica, PL
100 000 PLNMATEUSZ KACZMARZYKRzeszów, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.