Budowa stacji uzdatniania wody wraz z siecią kanalizacyjną w miejscowości Białogarda- IV przetarg

Gmina Wicko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00078190
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00078190/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-02 13:15
Lokalizacja
Wicko, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5749258b-988f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
8411609818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00078190 z dnia 2023-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stacji uzdatniania wody wraz z siecią kanalizacyjną w miejscowości Białogarda- IV przetarg

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wicko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słupska 9

1.5.2.) Miejscowość: Wicko

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-352

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wicko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wicko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5749258b-988f-11ed-94da-6ae0fe5e7159

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa stacji uzdatniania wody wraz z siecią kanalizacyjną w miejscowości Białogarda- IV przetarg

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5749258b-988f-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00078190

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00049206/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa stacji uzdatniania wody z siecią kanalizacyjną w miejscowości Białogarda

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00046105

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Budowa stacji uzdatniania wody wraz z siecią kanalizacyjną w miejscowości Białogarda. Realizacja całego zakresu zamówienia wymaga zaprojektowania, przede wszystkim, następujących elementów:
• Budowa kanalizacji sanitarnej (wraz z niezbędną armaturą oraz przyłączami do granicy działek zabudowanych) na terenie miejscowości Białogarda – ok. 500 metrów;
• Remont studni głębinowej S2;
• Likwidacja istniejącego układu technologicznego uzdatniania wody;
• Remont istniejącego budynku uzdatniania wody wraz z budową nowego węzła technologicznego uzdatniania wody;
• Budowa zbiornika retencjonowania wody;
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w programie funkcjonalno-
użytkowym – zwanym dalej PFU ( stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta
2023-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane