Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń w celu modernizacji i doposażenia Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Bernie, Szwajcaria.
Ambasada RP w Bernie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00078589
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00078589/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-02-02 14:29
- Lokalizacja
- Bern, CH
- Kraj zamawiającego
- CH
- ID przetargu
- ocds-148610-edc155aa-a141-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 1111111111
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne elektryczneUsługi projektowania architektonicznegoSystemy alarmoweSystem kontroli dostępuTelewizja cyfrowa
Wykonawcy
1 przyznane
MERLIN 2 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
79 029,45 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00078589 z dnia 2023-02-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń w celu modernizacji i doposażenia Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Bernie, Szwajcaria.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Bernie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1111111111
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Elfenstrasse 9
1.5.2.) Miejscowość: Bern
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-06
1.5.5.) Kraj: Szwajcaria
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: CH021 - Bern / Berne
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: grzegorz.helak@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/szwajcaria/ambasada
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ambasada
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Placówka dyplomatyczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń w celu modernizacji i doposażenia Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Bernie, Szwajcaria.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edc155aa-a141-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00078589
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00091551/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń w celu modernizacji i doposażenia Systemów Zabezpieczenia Technicznego w Ambasadzie RP w Bernie, Szwajcaria.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie na placówce zagranicznej MSZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2022 1.2.1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 79732,35 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń systemów zabezpieczenia technicznego w Ambasadzie RP w Bernie
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
35121700-5 - Systemy alarmowe
42961100-1 - System kontroli dostępu
92224000-7 - Telewizja cyfrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79029,45 CHF
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 565000,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79029,45 CHF
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MERLIN2 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 113 23 37 547
7.3.3) Ulica: ul. K. Dąbrowskiego 60
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 05-077
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79029,45 CHF
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-31| 2023-02-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |