Świadczenie zajęć usprawniania ruchowego dla seniorów ( 90+) - Powstańców Warszawskich.

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej "Nowolipie"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00078960
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-02-02 21:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272831373
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

Wykonawcy

6 przyznanych

AGNIESZKA KACZOROWSKAJózefosław, PL
109 280 PLN
AGNIESZKA KACZOROWSKAJózefosław, PL
116 110 PLN
AGNIESZKA KACZOROWSKAJózefosław, PL
109 280 PLN
Fizjoprolife Bogumiła LitwińskaWarszawa, PL
102 450 PLN
Witold Niemirycz,Warszawa, PL
105 865 PLN
Dobry Fizjoterapeuta – Marcin BrodowskiWarszawa, PL
105 865 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.