Dostawa 40 sztuk fabrycznie nowych komputerów przenośnych z oprogramowaniem biurowym i dodatkowym wyposażeniem - w podziale na 2 zadania.

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00079901
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-02-03 11:30
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8942454277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweKomputery przenośne

Wykonawcy

2 przyznane

KOMBIT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
72 151,8 PLN
KOMBIT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
72 151,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.