„Opracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w podziale na etapy dla obszaru gminy Bełżec, oraz budowa sieci wodociągowej z przyłączami – Etap I „
GMINA BEŁŻEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00079938
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00079938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-03 11:38
- Lokalizacja
- Bełżec, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a60517ee-9638-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 9211857541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00079938 z dnia 2023-02-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Opracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w podziale na etapy dla obszaru gminy Bełżec, oraz budowa sieci wodociągowej z przyłączami – Etap I „
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BEŁŻEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950014357
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Lwowska 5
1.5.2.) Miejscowość: Bełżec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-670
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846652445
1.5.8.) Numer faksu: 846652337
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@belzec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.belzec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://belzec.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w podziale na etapy dla obszaru gminy Bełżec, oraz budowa sieci wodociągowej z przyłączami – Etap I „2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a60517ee-9638-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00079938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034168/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 "Opracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w podziale na etapy dla obszaru gminy Bełżec, oraz budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami - Etap I. "
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00036620
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1350000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
Opracowanie dokumentacji projektowej sieci wodociągowej wraz z przyłączami
w podziale na etapy dla obszaru gminy Bełżec, oraz budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami - Etap I
w zakresie:
Etap I – budowa sieci wodociągowej w nawiązaniu do istniejącego wodociągu
w miejscowości Bełżec – ul. Czarnieckiego, Rzeszowska, tzw. Zagóra, centrum Bełżca oraz ul. Zamojska (zrealizowana jest budowa stacji uzdatniania wody i sieć wodociągowa na ul. Lipowej o długości 1,549 km)
Etap II – budowa wodociągu w pozostałej części miejscowości Bełżec
Etap III – budowa wodociągu w miejscowości Chyże
Etap IV –budowa wodociągu w miejscowości Żyłka i Kolonia -Szalenik
Etap V – budowa wodociągu w miejscowości Brzeziny.
Na przedmiot umowy składają się następujące elementy:
1) Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu gotowej i kompletnej dokumentacji projektowej wraz z decyzją pozwolenia na budowę dla Etapu I
2) Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu gotowej i kompletnej dokumentacji projektowej wraz z decyzją pozwolenia na budowę dla Etapu II
3) Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu gotowej i kompletnej dokumentacji projektowej wraz z decyzją pozwolenia na budowę dla Etapu III
4) Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu gotowej i kompletnej dokumentacji projektowej wraz z decyzją pozwolenia na budowę dla Etapu IV
5) Wykonanie i dostarczenie Zamawiającemu gotowej i kompletnej dokumentacji projektowej wraz z decyzją pozwolenia na budowę dla Etapu V
6) Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami Etap I
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4797000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4797000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-02-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |