Utrzymanie w należytym stanie technicznym wyznaczonych urządzeń odwadniających oraz odcinków rzeki Rudy i cieku Nacyna na terenie miasta Rybnika z podziałem na cztery zadania:
MIASTO RYBNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00081953
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-06 10:42
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6420010758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
Wykonawcy
4 przyznane
KAROL OLEŚRybnik, PL
92 004 PLNKAROL OLEŚRybnik, PL
92 004 PLNKAROL OLEŚRybnik, PL
46 900 PLNKAROL OLEŚRybnik, PL
54 400 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.