Dostawa gazów technicznych i specjalnych wraz z dzierżawą butli do obiektów IMGW PIB z podziałem na 7 części.
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00083141
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-06 15:32
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250008809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gazy
Wykonawcy
4 przyznane
AIR PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
93 052,58 PLNAIR PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
95 730,9 PLNAIR PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
95 730,9 PLNAIR PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
60 221,29 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.