Budowa Centrum Sportów Miejskich w Mińsku Mazowieckim
MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00083166
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00083166/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-06 15:42
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8406fa7-5a94-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8222146599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00083166 z dnia 2023-02-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Sportów Miejskich w Mińsku Mazowieckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MIŃSK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marta.flisek@umminskmaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.minsk-maz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6830871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Sportów Miejskich w Mińsku Mazowieckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8406fa7-5a94-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00083166
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020440/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa Centrum Sportów Miejskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00419515/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.42.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa Centrum Sportów Miejskich w Mińsku Mazowieckim na części działek o numerach ewidencyjnych 865/16 i 865/4, zgodnie z dokumentacją projektową i decyzją pozwolenia na budowę
nr 713/2022 z 24.08.2022 r.
1) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie:
- betonowego monolitycznego skateparku z elementami parkour,
boiska do koszykówki,
utwardzeń terenu,
małej architektury,
toalety publicznej wraz z instalacjami wodociągową, kanalizacji sanitarnej,
kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym i wylotem do rzeki Srebrna,
oświetlenia terenu
monitoringu miejskiego
rozbiórki istniejącego boiska asfaltowego, trybun oraz schodów terenowych,
obsługi geodezyjnej w trakcie trwania procesu inwestycyjnego oraz sporządzenie i przekazanie Zamawiającemu geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej po zakończeniu wszystkich robót nie później niż do dnia odbioru końcowego robót budowlanych.
kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą,
kompletu dokumentów warunkujących uzyskanie przez Zamawiającego decyzji pozwolenia na użytkowanie
sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz.
i przekazanie jej Zamawiającemu do dnia odbioru końcowego robót budowlanych,
Przedmiot zamówienia szczegółowo określa w dokumentacja projektowa dla zamierzenia inwestycyjnego „Budowa Centrum Sportów Miejskich, obejmującego betonowy skatepark z elementami parkour, boisko do koszykówki, utwardzenia terenu, małą architekturę oraz toaletę publiczną wraz z instalacjami wodociągową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej wraz ze zbiornikiem retencyjnym i wylotem do rzeki Srebrna, oświetlenie terenu i monitoringu miejskiego oraz rozbiórka istniejącego boiska asfaltowego, trybun oraz schodów terenowych”, w skład której wchodzą:
a) Projekt Zagospodarowania Terenu,
b) Projekt Architektoniczno-Budowlany,
c) Projekt Techniczny Branży Konstrukcyjno-Budowlanej,
d) Projekt Techniczny Branży Elektrycznej,
e) Projekt Instalacji Sanitarnych,
f) Przedmiar robót,
g) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
h) Decyzja pozwolenia na budowę nr 713/2022 z 24 sierpnia 2022 r.;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45262300-4 - Betonowanie
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10085558,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10085558,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10085558,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ziel-Budf Wojciech Rukat
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TECHRAMPS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180038363
7.3.3) Ulica: Mehoffera 122
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-158
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10085558,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-02-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |