Poprawa dostępności Urzędu Gminy Turek dla osób ze szczególnymi potrzebami
Gmina Turek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00084581
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00084581/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-07 13:17
- Lokalizacja
- Turek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4a0d7c9-7d59-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 6681857956
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00084581 z dnia 2023-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności Urzędu Gminy Turek dla osób ze szczególnymi potrzebami
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019556
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Turek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 279 40 60
1.5.8.) Numer faksu: 63 279 40 66
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gmina.turek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gmina.turek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_turek/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności Urzędu Gminy Turek dla osób ze szczególnymi potrzebami2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4a0d7c9-7d59-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00084581
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003839/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Poprawa dostępności Urzędu Gminy Turek dla osób ze szczególnymi potrzebami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pn.: „Dostępny samorząd - granty” realizowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00502157
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKI-GB.ZP.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje remont budynku Urzędu Gminy Turek przy ul. Ogrodowej 4 w Turku, w celu poprawy dostępności urzędu gminy dla osób ze szczególnymi potrzebami. ZAKRES PRAC BUDOWLANYCH:
- wykonanie modernizacji podjazdu, dla osób ze szczególnymi potrzebami, do wejścia głównego budynku,
- wykonanie modernizacji istniejących schodów zewnętrznych i nawierzchni chodnika przed schodami zewnętrznymi do budynku,
- wykonanie modernizacji istniejącego chodnika - dojścia do podjazdu dla osób ze szczególnymi potrzebami do budynku,
- montaż balustrad podjazdu i schodów zewnętrznych,
- przystosowanie wejścia do budynku - pomieszczenia wiatrołapu dla osób ze szczególnymi potrzebami,
- przystosowanie toalety dla osób ze szczególnymi potrzebami,
- remont posadzek ciągów komunikacyjnych/klatka schodowa i korytarze,
- wykonanie robót malarskich ciągów komunikacyjnych/klatka schodowa i korytarze,
- wymiana stolarki drzwiowej,
- usunięcie materiałów z rozbiórki (wywóz z utylizacją),
- zabezpieczenie kompleksowe pomieszczeń i terenu przyległego przed zniszczeniem, uporządkowanie i przekazanie do użytkowania Inwestorowi,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączonej dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wybrany Wykonawca tj. LUXIMAL Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 27 Grudnia 5/5A, 61-737 Poznań, nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy oraz nie stawił się w wyznaczonym terminie na podpisanie umowy w sprawie zamówienia publicznegoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314527,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 410300,92 PLN
| 2023-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |