Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej poprzez budowę budynku świetlicy sportowo-rekreacyjnej w Staszkówce
GMINA MOSZCZENICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00084839
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00084839/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-07 14:12
- Lokalizacja
- Moszczenica, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4472518-9337-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 7381021958
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00084839 z dnia 2023-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej poprzez budowę budynku świetlicy sportowo-rekreacyjnej w Staszkówce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MOSZCZENICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892475
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Samorządowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Moszczenica
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-321
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 354 13 00
1.5.8.) Numer faksu: 18 354 10 85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminamoszczenica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminamoszczenica.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4472518-9337-11ed-b4ea-f64d350121d21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej poprzez budowę budynku świetlicy sportowo-rekreacyjnej w Staszkówce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4472518-9337-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00084839
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00020053/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej poprzez budowę budynku świetlicy sportowo-rekreacyjnej w Staszkówce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00038178
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA.271.37.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 90270,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest - „Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjnej i turystycznej poprzez budowę budynku świetlicy sportowo-rekreacyjnej – Etap 0 w zakresie:
1. Pomiary geodezyjne
2. Prace związane z zagospodarowaniem terenu
1) Instalacje zewnętrzne wraz z przyłączami:
• Instalacja kanalizacji sanitarnej
• Instalacja wodna
• Instalacja elektryczna
3. Roboty budowlane:
1) Ziemne, fundamentowe
2) Żelbetowe
3) Konstrukcji stalowej
4) Ściany i stropy
5) Montaż ścian z płyt warstwowych
6) Dach
1. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Projektem budowlanym zał. nr 12 oraz przedmiarem robót stanowiącym zał. Nr 13 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego tj. do dnia 02.02.2023 r. do godziny 9:00 złożono 3 oferty.
Cena najkorzystniejszej oferty w przedmiotowym postępowaniu wyniosła brutto – 244 216,50 zł, co znacznie przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia tj. kwota 111 000,00 zł. Mając na uwadze, że cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty postanowiono jak na wstępie.
Tym samym spełniona jest przesłanka unieważnienia postępowania zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244216,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 265981,89 PLN
| 2023-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |