„Modernizacja drogi gminnej – ulicy Kościuszki w Boguszowie-Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą”
GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00085016
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00085016/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-07 14:35
- Lokalizacja
- Boguszów-Gorce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fc16208-965f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 8862572804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00085016 z dnia 2023-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja drogi gminnej – ulicy Kościuszki w Boguszowie-Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL.ODRODZENIA 1
1.5.2.) Miejscowość: Boguszów-Gorce
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boguszow-gorce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.boguszow-gorce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/boguszow-gorce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja drogi gminnej – ulicy Kościuszki w Boguszowie-Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fc16208-965f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00085016
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037551/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja drogi gminnej ul. Kościuszki w Boguszowie-Gorcach wraz z niezbędną infrastrukturą
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00038254
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w szczególności następujących prac i robót:
1) Dokumentacji projektowej w zakresie:
- Projektu budowlanego – 5 egz.,
- Projektu technicznego – 5 egz.,
- Projektu wykonawczego dla poszczególnych branż – 3 egz.,
- Kosztorysu robót – 3 egz.,
- Przedmiaru robót – 3 egz.,
- Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – 3 egz.,
- Projektu stałej organizacji ruchu – 3 egz,
- uzyskania pozwolenia na budowę/zaświadczenia o zgłoszonych robotach budowlanych – 1 egz.
2. Modernizacja drogi gminnej wraz z niezbędną infrastrukturą w ciągu ulicy Kościuszki (dz. nr 165 obr. 2 Gorce), a także dróg wewnętrznych (dz. Nr 312, 311/22, 152/1, 152/2, 155 obręb nr 2 Gorce) w Boguszowie - Gorcach w zakresie:
- wykonania nowej konstrukcji i nawierzchni jezdni, zjazdów, skrzyżowań oraz chodników,
- wykonania niezbędnej infrastruktury technicznej, w tym odwodnienia oraz oświetlenia,
- dostawy i montażu tablic informacyjnych o przyznanym dofinansowaniu zgodnie z wytycznymi instytucji dofinansowującej.
Szczegółowy opis prac będących przedmiotem niniejszego zamówienia zawiera program funkcjonalno-użytkowy. UWAGA! W związku z realizacją zamówienia w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych płatność wynagrodzenia przewidzianego dla Wykonawcy odbywać się będzie w sposób zgodny z wytycznymi ww. Programu – patrz § 21 projektu umowy. Zamówienie należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym oraz wytycznymi wynikającymi z Programu Inwestycji Strategicznych - Rządowego Funduszu Polski Ład.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, ponieważ cena oferty złożonej w postępowaniu znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2023-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |