Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2328W – ul. Podmiejska w Mławie” – poprawa bezpieczeństwa
Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00444771
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00444771/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-05 12:06
- Lokalizacja
- Mława, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1714b82a-9905-4f4a-a087-b83fb931cda7
- Identyfikator
- 5691581478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00444771 z dnia 2024-08-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2328W – ul. Podmiejska w Mławie” – poprawa bezpieczeństwa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Mławie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130382305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Roweckiego "Grota" 10
1.5.2.) Miejscowość: Mława
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23/683 - 22 -33
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pzdmlawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdmlawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pzdmlawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2328W – ul. Podmiejska w Mławie” – poprawa bezpieczeństwa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1714b82a-9905-4f4a-a087-b83fb931cda7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00444771
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408540
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.DT.2310.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego wymaganych przepisami decyzji, opinii, uzgodnień, a w szczególności: decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach o ile zajdzie taka potrzeba wynikająca z obowiązujących przepisów prawa zgody wodnoprawnej (w rozumieniu ustawy Prawo wodne) o ile zajdzie taka potrzeba wynikająca
z obowiązujących przepisów prawa decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej lub pozwolenia na budowę lub innego dokumentu umożliwiającego prowadzenie prac budowlanych dla zadania pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2328W – ul. Podmiejska w Mławie”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający obecnie nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 289050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289050,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Uzasadnienie faktyczne:W dniu 19 lipca 2024 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie postępowania informację
o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 200.000,00 zł brutto. W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, która znacznie przewyższyła kwotę, jaką dysponował Zamawiający.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający obecnie nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2024-08-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |