Świadczenie usług w zakresie codziennego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych ZGN Ochota w latach 2025-2027
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00045633
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00045633/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-17 15:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d9f42d5-699c-4187-9bc2-fb0f53a056f8
- Identyfikator
- 7010040424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00045633 z dnia 2025-01-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług w zakresie codziennego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych ZGN Ochota w latach 2025-2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140700163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białobrzeska 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-379
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgnochota.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnochota.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnochota.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność i współwłasność m.st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług w zakresie codziennego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych ZGN Ochota w latach 2025-20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d9f42d5-699c-4187-9bc2-fb0f53a056f8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00045633
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055438/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Sprzątanie pomieszczeń biurowych ZGN Ochota
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00593930
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.2600.108.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st Warszawy (zwany dalej: ZGN Ochota) usługi sprzątania biur usytuowanych w budynkach w Warszawie:
a) przy ul. Białobrzeskiej 11 (parter budynku oraz pomieszczenia w lokalu nr 32 – I piętro),
b) przy ul. Skarżyńskiego 5.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie codziennego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń użytkowych, w szczególności pomieszczeń sanitarnych, kuchni, sal konferencyjnych, archiwów, wejść i traktów komunikacyjnych.
3. Powierzchnia pomieszczeń objętych przedmiotem zamówienia:
1) pomieszczenia w budynku przy ul. Białobrzeskiej 11 – łączna powierzchnia 602 m2, w tym pomieszczenia biurowe ok. 400 m2, pomieszania użytkowe – ok. 202 m2;
2) pomieszczenia w budynku przy ul. Skarżyńskiego 5 – łączna powierzchnia 146,36 m2, w tym pomieszczenia biurowe 87,63 m2, pomieszczenia użytkowe 58,73 m2.
4. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy w ramach usługi określony został w załącznikach do niniejszego SWZ:
1) załącznik nr 5 – Zakres obowiązków – ul. Białobrzeska 11
2) załącznik nr 6 – Zakres obowiązków – ul. Skarżyńskiego 5.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90910000-9 - Usługi sprzątania
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2025-01-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |