Prace konserwatorskie i prace restauratorskie nagrobków kwatery rodziny Zawadzkich na Cmentarzu Św. Piotra i Pawła na Antokolu w Wilnie na Litwie.
Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą „POLONIKA”
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00086869
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00086869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-08 13:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54492d87-982f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 5213806959
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00086869 z dnia 2023-02-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorskie i prace restauratorskie nagrobków kwatery rodziny Zawadzkich na Cmentarzu Św. Piotra i Pawła na Antokolu w Wilnie na Litwie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Polskiego Dziedzictwa Kulturowego za Granicą „POLONIKA”
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369021810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Madalińskiego 101
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-549
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@polonika.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polonika.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54492d87-982f-11ed-94da-6ae0fe5e71591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gromadzenie i upowszechnianie wiedzy o pozostającym poza granicami kraju polskim dziedzictwie kulturowym oraz prowadzenie działań na rzecz zachowania materialnych śladów kultury polskiej za granicą
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwatorskie i prace restauratorskie nagrobków kwatery rodziny Zawadzkich na Cmentarzu Św. Piotra i Pawła na Antokolu w Wilnie na Litwie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54492d87-982f-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00086869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00049292
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDzG/251/1/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorskich i prac restauratorskich przy nagrobkach kwatery rodziny Zawadzkich na Cmentarzu Św. Piotra i Pawła zw. Słonecznym na Antokolu w Wilnie na Litwie.
2. Podstawowym celem planowanych prac konserwatorskich i prac restauratorskich będzie techniczne zabezpieczenie obiektu, a także przywrócenie walorów estetycznych i wartości historycznej.
3. Szczegółowy zakres prac konserwatorskich i prac restauratorskich określa:
1) Program prac konserwatorskich nagrobków. Kwatera rodziny Zawadzkich na Cmentarzu Św. Piotra i Pawła na Antokolu w Wilnie na Litwie; Tłumaczenie ww programu na język litewski: Zavadskių (Zawadzcy) giminės kapavietės Šv. Petro ir Povilo kapinėse antakalnyje (Vilnius, Lietuva) Konservavimo darbų programa;
2) Przedmiar,
- stanowiące załączniki do wzoru Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli w postępowaniu wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.Wobec braku co najmniej jednej prawidłowej oferty, postępowanie o udzielenie zamówienia nie może osiągnąć swego celu w postaci wyboru najkorzystniejszej oferty i zawarcia umowy w sprawie zamówienia i tym samym postępowanie ulega unieważnieniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-02-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |