Budowa chodników w sołectwach Gminy Poświętne w ramach funduszu sołeckiego na 2023 rok

GMINA POŚWIĘTNE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00087659
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00087659/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-09 08:45
Lokalizacja
Poświętne, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d7d953f4-98b5-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
1251627895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaChodnikiPrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00087659 z dnia 2023-02-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodników w sołectwach Gminy Poświętne w ramach funduszu sołeckiego na 2023 rok

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POŚWIĘTNE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582693

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 1

1.5.2.) Miejscowość: Poświętne

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-326

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 257520390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugposwietne.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaposwietne.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://poswietne.bip-e.pl/pos/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodników w sołectwach Gminy Poświętne w ramach funduszu sołeckiego na 2023 rok

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7d953f4-98b5-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00087659

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018533/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa chodników w ramach funduszy sołeckich na 2023 rok

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00048428

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa chodników w sołectwach Gminy Poświętne w ramach funduszu sołeckiego na 2023 rok” w skład którego wchodzą:

1) Budowa chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Choiny dz. ew. nr 491,
2) Budowa chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Międzyleś dz. ew. nr 632,
3) Budowa chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Nowe Ręczaje dz. ew. nr 181,
4) Budowa chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Ręczaje Polskie dz. ew. nr 612,
5) Budowa chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Trzcinka dz. ew. nr 467,
6) Budowa chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Wólka Dąbrowicka dz. ew. nr 405.
Szczegółowy opis zawarty jest w SWZ w Rozdziale IV OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34953300-5 - Chodniki

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie
o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty .
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły oferty, które przewyższały kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, tym samym unieważnia powyższe postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2023-02-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane