Dostawa implantów i sprzętu specjalistycznego na potrzeby Bloku Operacyjnego Neurochirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00087735
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-02-09 09:12
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7781350016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty chirurgiczneDodatkowe wyroby ortopedyczne

Wykonawcy

9 przyznanych

STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
252 180 PLN
STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
252 180 PLN
STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
252 180 PLN
LFC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZIELONA GÓRA, PL
55 350 PLN
AGNIESZKA WOŁKOWSKAWybcz, PL
96 120 PLN
TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL
114 350,4 PLN
Turmed Sp. z o.o.Rokitnica, PL
405 777,6 PLN
Turmed Sp. z o.o.Rokitnica, PL
405 777,6 PLN
Turmed Sp. z o.o.Rokitnica, PL
405 777,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.