Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi wykonywanych w miejscu zamieszkania na terenie Gminy Nowe w 2023 roku.
Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowem
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00088783
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-09 13:05
- Lokalizacja
- Nowe, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5591700854
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczne
Wykonawcy
8 przyznanych
Fizjoterapia OgrodniczakTwarda Góra, PL
8640 PLNAlla Salute Rehabilitacja Tomasz RybkiewiczGrudziądz, PL
18 000 PLNAlla Salute Rehabilitacja Tomasz RybkiewiczGrudziądz, PL
4800 PLNOsteonatur Beata CeszelskaŚwiecie, PL
10 560 PLNOsteonatur Beata CeszelskaŚwiecie, PL
10 560 PLNOsteonatur Beata CeszelskaŚwiecie, PL
5280 PLNOsteonatur Beata CeszelskaŚwiecie, PL
13 200 PLNSylwia OsmańskaPłochocinek, PL
7500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.