Budowa windy zewnętrznej przy budynku Urzędu Gminy w Galewicach
Gmina Galewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00045983
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00045983/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-18 17:09
- Lokalizacja
- Galewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e885fdc-b433-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 9970132876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00045983 z dnia 2025-01-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy zewnętrznej przy budynku Urzędu Gminy w Galewicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Galewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 62/7838618
1.5.8.) Numer faksu: 62/7838625
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7327241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa windy zewnętrznej przy budynku Urzędu Gminy w Galewicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e885fdc-b433-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00045983
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025723/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Likwidacja barier architektoniczych w budynku Urzędu Gminy w Galewicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00109901
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa windy zewnętrznej przy budynku Urzędu Gminy w Galewicach. Zaprojektowano windę w stalowym szybie, dostawionym do ściany zewnętrznej budynku. Budowa windy wiązać się będzie z dostosowaniem istniejących otworów okiennych do projektowanych drzwi windy.
2. Zadanie realizowane jest ze środków PEFRON – projekt „Likwidacja barier architektonicznych w budynku Urzędu Gminy w Galewicach” w ramach obszaru B programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami III”.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wykonanie prac budowlano - montażowych w następującym zakresie:
a) przygotowanie placu budowy - z zastrzeżeniem, że z uwagi na prace prowadzone w czynnym obiekcie należy na czas wykonywanych robót bezwzględnie zabezpieczyć teren budowy, jak również prowadzenie prac powinno przebiegać w sposób jak najmniej uciążliwy dla użytkowników obiektu,
b) wykonanie otworów wejściowych do szybu dźwigowego w istniejących ścianach zewnętrznych w miejscach przesklepionych nadprożami okiennymi na trzech kondygnacjach w budynku z zamurowaniem części otworów okiennych,
c) budowa szybu dźwigowego,
d) wykonanie nowej instalacji elektrycznej zasilającej dźwig, instalacji oświetleniowej szybu, kabiny, doprowadzenie instalacji powiadomienia do wskazanego miejsca oraz innych instalacji koniecznych do prawidłowego funkcjonowania dźwigu,
e) przełożenie 2 grzejników ze ściany szczytowej na ścianę boczną,
f) montaż dźwigu zgodnie z wykonaną dokumentacją projektową i warunkami pozwolenia na budowę,
g) rozruch dźwigu i potrzebnych regulacji,
h) przygotowanie dokumentacji do rejestracji dźwigu i uzyskanie decyzji zezwalającej na eksploatację dźwigu w Urzędzie Dozoru Technicznego,
i) prace towarzyszące, niezbędne do realizacji zamówienia.
2) wykonanie dokumentacji techniczno-rozruchowej oraz dokumentacji dla konserwatora, zawierającej wykaz czynności konserwacyjnych dla zamontowanego dźwigu, schematy elektryczne wraz z instrukcją,
3) sporządzenie dokumentacji powykonawczej wraz z odbiorem i uzyskaniem rejestracji nowego dźwigu w Urzędzie Dozoru Technicznego zezwalającej na ich eksploatację m.in.
- dokumentację z naniesionymi zmianami dokonanymi w toku wykonywania robót,
- oryginalne atesty i świadectwa potwierdzające dopuszczenie do stosowania użytych przy realizacji zamówienia materiałów budowlanych, elementów wykończenia stałego wyposażenia i technologii;
- instrukcje, opisy i kopie kart gwarancyjnych urządzeń zamontowanych w wyniku realizacji robót,
4) uzyskania w imieniu i na rzecz Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie obiektu (jeżeli wymagane). Wykonawca w ramach niniejszej umowy zobowiązuje
się do przygotowania kompletnego wniosku wraz z wymaganymi uzgodnieniami
i opiniami instytucji i organów administracyjnych oraz uzyskania pozwolenia
na użytkowanie obiektu,
5) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji technicznej, na którą składa się dokumentacja projektowa, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i przedmiary robót. Przedmiary robót mają charakter pomocniczy i służą do zobrazowania skali robót budowlanych, mają one za zadanie pomóc wykonawcom w oszacowaniu kosztów zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 521000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 705820,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 521000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERO SERWIS SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118 218 80 61_
7.3.3) Ulica: u. G. Daniłowskiego 6/76
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-833
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-04-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 521000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2025-01-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |