Dostawy materiałów stomatologicznych
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z POlikliniką SP ZOZ w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00089494
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-09 18:17
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772081964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
484 119,39 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
484 119,39 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.