Remont zabytkowego Kościoła pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Cycowie wraz z dzwonnicą i brama wjazdową - Etap 1

Gmina Cyców

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00089696
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00089696/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-10 08:38
Lokalizacja
Cyców, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fe640f96-a2c9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
5050020214
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00089696 z dnia 2023-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego Kościoła pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Cycowie wraz z dzwonnicą i brama wjazdową - Etap 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cyców

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197836

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chełmska 42

1.5.2.) Miejscowość: Cyców

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-070

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: Gmina_Cycow@ugcycow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugcycow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont zabytkowego Kościoła pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Cycowie wraz z dzwonnicą i brama wjazdową - Etap 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe640f96-a2c9-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00089696

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038742/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Renowacja zabytkowego kościoła przy ul. Koscielnej w Cycowie wraz z dzwonnicą oraz bramą wjazdową

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W prowadzonym uprzednio postępowaniu w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Or.271.19.2022

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.271.24.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510503,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi:
Roboty budowlane związane z remontem więźby dachowej – budynek kościoła
Roboty budowlane związane z remontem więźby dachowej – budynek dzwonnicy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca po przeprowadzeniu dodatkowej wizji lokalnej wystosował notatkę z informacją o konieczności wykonania dodatkowej ekspertyzy i projektu wymiany konstrukcji więźby dachowej w większym zakresie niż przewidywał projekt, co wiąże się dodakowymi kosztami.

Zamawiający nie przewidywał zwiększenia środków finansowych na ww. inwestycję.
2023-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane