Budowa nowego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim
Urząd Gminy Bejsce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00089734
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00089734/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-10 08:52
- Lokalizacja
- Bejsce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1fbca1e7-7a0e-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 6621473689
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi nadzoru budowlanegoUsługi zarządzania projektem budowlanymUsługi zarządzania budową
Wykonawcy
2 przyznane
GRAŻYNA NOSZCZYKLeszcze, PL · lot 0
1 897 400 PLNGRUDZIEŃ Biuro obsługi inwestycji branży elektrycznejSzczurowa, PL · lot 1
38 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00089734 z dnia 2023-02-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Gminy Bejsce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531909
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bejsce
1.5.2.) Miejscowość: Bejsce
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-512
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 35-11-010
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugbejsceinwestycje@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminy.com.pl/bejsce
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugbejsce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa nowego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fbca1e7-7a0e-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00089734
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031243/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa nowego oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bejsce wraz z nadzorem inwestorskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00489952
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BIDR.271.18.22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1:Budowa nowego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bejsce
Zamówienie obejmuje wykonanie budowy oświetlenia ulicznego zgodnie z załączonymi projektami oraz dodatkowo wymianę 95 sztuk opraw LED (wraz z urządzeniami sterującymi Bezprzewodowego System Sterowania Oświetleniem) na linii kablowej oświetlenia ulicznego w miejscowości Bejsce wraz z dostarczeniem 20 sztuk opraw LED (wraz z urządzeniami sterującymi Bezprzewodowego System Sterowania Oświetleniem) bez montażu oraz budowę 20 sztuk latarni OZE.
Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych o których mowa w rozdziale X SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 1816220,86 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn. „Budowa nowego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bejsce”Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn. „Budowa nowego oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Bejsce”.
Wykonawca zobowiązuje się i zapewnia, że nadzór inwestorski sprawować będą osoby posiadające uprawnienia określone przepisami Prawa budowlanego w specjalności:
a) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
Zakres obowiązków Wykonawcy określa ustawa Prawo Budowlane. (tekst jednolity – Dz. U. z 2021r. poz. 2351 ze zm.)
Inspektor zobowiązuje się zlecony nadzór inwestorski wykonywać zgodnie z projektem, obowiązującymi przepisami i Polskimi Normami, zasadami wiedzy technicznej.
Obowiązki inspektora nadzoru inwestorskiego obejmują;
1) Reprezentowanie Inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem oraz przepisami i zasadami wiedzy technicznej,
2) Sprawdzanie jakości wykonywanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych, w szczególności zapobieganie zastosowaniu wyrobów budowlanych wadliwych i niedopuszczonych do stosowania w budownictwie,
3) Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających,
4) Uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych,
5) Przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowego obiektu budowlanego i przekazywanie go do użytkowania, Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad,
6) Czynności związane z ujawnieniem i kontrolą usunięcia przez Wykonawcę wad stwierdzonych w okresie gwarancji i rękojmi, ustalonej w umowie zawartej przez Zamawiającego z Wykonawcą robót budowlanych
7) Uczestnictwa w przekazaniu przez Zamawiającego Wykonawcy robót budowy oraz wszystkich istniejących dokumentów, o których mowa w kontrakcie na wykonanie robót.
Ponadto Zamawiający zleca inspektorowi następujące zadania:
1) wydawanie kierownikowi budowy poleceń (potwierdzonych wpisem do dziennika budowy) dotyczących:
a) usunięcia nieprawidłowości lub zagrożeń,
b) wykonania prób lub badań, także wymagających odkrycia robót lub elementów zakrytych.
c) przedstawienia ekspertyz dotyczących prowadzonych robót budowlanych i dowodów dopuszczenia do stosowania wyrobów budowlanych oraz urządzeń technicznych.
2) żądanie od kierownika budowy dokonania poprawek bądź ponownego wykonania
wadliwie wykonanych robót.
3) wstrzymanie dalszych robót budowlanych w przypadku, gdy ich kontynuacja może wywołać zagrożenie bądź spowodować niedopuszczalną niezgodność z projektem albo z pozwoleniem na budowę.
Obowiązkiem inspektora nadzoru będzie:
a) wizytowanie budowy/ów wraz z przesłaniem tygodniowego raportu oraz uczestniczenie w minimum jeden raz na dwa tygodnie w radach budowy
b) obecność na budowach na każde dodatkowe wezwanie Zamawiającego
c) dokumentowanie wizyt wpisem do dziennika budowy,
d) udzielanie na żądanie Zamawiającego informacji o stanie realizacji robót.
Inspektor nadzoru inwestorskiego, jako osoba pełniąca samodzielne funkcje techniczne, jest odpowiedzialny za wykonywanie tych funkcji zgodnie z przepisami i zasadami wiedzy technicznej z należytą starannością w wykonywaniu pracy oraz za właściwą organizację pracy, jej bezpieczeństwo i jakość.
Wszelkie czynności związane z wykonywaniem zamówienia Inspektor wykonywać będzie osobiście. Powierzenie wykonania części lub całości nadzoru osobie trzeciej wymaga pisemnej zgody Zamawiającego.
Wykonawca ponosi wobec Zamawiającego pełną odpowiedzialność za roboty, które wykonuje przy pomocy podwykonawców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
4.5.5.) Wartość części: 93600,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1897400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1897400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1897400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycz. Grażyna Noszczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 662 106 93 85
7.3.3) Ulica: Leszcze 45a
7.3.4) Miejscowość: Pińczów
7.3.5) Kod pocztowy: 28-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1897400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łukasz Grudzień
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 869 174 22 56
7.3.3) Ulica: Ul. Włoszyn 3A
7.3.4) Miejscowość: Szczurowa
7.3.5) Kod pocztowy: 32-820
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2023-02-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |