Dostawy leków z programów lekowych (1)
SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00089909
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-10 09:43
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7272392503
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
6 przyznanych
'ROCHE POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
68 166,36 PLNLEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
38 201,76 PLNLEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
158 760 PLNLEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
96 076,8 PLNLEK SPÓŁKA AKCYJNAStryków, PL
48 961,35 PLNJANSSEN-CILAG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
68 166,36 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.