Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w Gielniowie

Gmina Gielniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00090038
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00090038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-10 10:24
Lokalizacja
Gielniów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a83e9a88-8c2f-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
6010073788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie oczyszczalni ściekówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00090038 z dnia 2023-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w Gielniowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gielniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 75

1.5.2.) Miejscowość: Gielniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-434

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gielniow.radom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.uggielniow.nv.pl/a,15739,informacje-podstawowe.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://uggielniow.ezamowienia.com/#/home

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w Gielniowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a83e9a88-8c2f-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00090038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035762/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w Gielniowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00009678

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGG.271.4.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty polegające na wyposażeniu drugiego ciągu technologicznego oczyszczalni ścieków w Gielniowie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Ogłoszeniem z dnia 04.01.2023 r. o numerze 2023/BZP 00009678/01, Zamawiający wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji dla zadania pn. „Modernizacja gminnej oczyszczalni ścieków w Gielniowie”. Ogłoszenie o prowadzonym postępowaniu wraz z Specyfikacją Warunków Zamówienia i załącznikami zostało zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego – Platformie zakupowej Gminy Gielniów.
W postępowaniu wpłynęły zapytania dotyczące możliwości zastosowania innych rozwiązań niż określonych w załączonej dokumentacji projektowej. Zamawiający wyraził zgodę na dopuszczenie proponowanych w zapytaniach rozwiązań. Jednakże, w czasie dalszej analizy Zamawiający uznał, że wyrażenie zgody doprowadzi do rozbieżności w zakresie przedmiotu i zakresu prac a oferty nie będą wobec siebie porównywalne. Zaproponowane przez Wykonawców rozwiązania mogą doprowadzić do znaczących zmian względem pierwotnego projektu.
Zamawiający unieważni obecne postępowanie z zamiarem ogłoszenia nowego w trybie zaprojektuj i wybuduj. Formuła ta umożliwia dopasowanie procesu inwestycyjnego do potrzeb Inwestora.
2023-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane