Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Komarówka Podlaska

GMINA KOMARÓWKA PODLASKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00091362
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00091362/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-10 17:50
Lokalizacja
Komarówka Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b64cd07-98c7-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
5381850234
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00091362 z dnia 2023-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Komarówka Podlaska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOMARÓWKA PODLASKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237575

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 7

1.5.2.) Miejscowość: Komarówka Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-311

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 3535004

1.5.8.) Numer faksu: 83 3535043

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: komarowka@komarowka.home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.komarowkapodlaska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b64cd07-98c7-11ed-b4ea-f64d350121d2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Komarówka Podlaska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b64cd07-98c7-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00091362

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033025/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Komarówka Podlaska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00052009

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Komarówka Podlaska”.

4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) budowę i modernizację 14,98 kilometra dróg wraz z niezbędną infrastrukturą; w tym:
- drogi gminnej nr 115816L (ul. Glinki) w miejscowości Komarówka Podlaska o długości 0,431km
- drogi gminnej nr 101797L w miejscowości Wólka Komarowska o długości 0,886km
- drogi gminnej nr 101794L w miejscowości Żelizna o długości 1,231km
- drogi gminnej nr101791L w miejscowości Żelizna o długości 1,1km
- drogi gminnej nr 101789L w miejscowości Żelizna o długości 1,057km
- drogi gminnej nr 101789L w miejscowości Przegaliny Duże II o długości 0,734km
- drogi gminnej nr 101784L w miejscowości Walinna o długości 0,283 km
- drogi gminnej nr 101784L Walinna- „Walinna Sachalin”- Kolmebrody w m Walinna o długości 1,536km
- drogi gminnej nr 101784L Walinna- „Walinna Sachalin”- Kolmebrody w m. Kolembrody o długości 0,570km
- drogi gminnej nr 101783L Walinna – Kreczki - Brzozowy Kąt o długości 1,41km
- drogi gminnej nr 101782L Komarówka Podlaska- Wiski o długości 1,138km
- drogi gminnej nr 101782L w miejscowości Woroniec- Brzozowy Kąt o długości 2,4km
- drogi gminnej nr 101781L w miejscowości Komarówka Podlaska o długości 0,99km
- drogi wewnętrznej (ul. Benia) w miejscowości Komarówka Podlaska o długości 0,249km
- drogi wewnętrznej (ul. Polna) w miejscowości Komarówka Podlaska o długości 0,77km
- drogi wewnętrznej w miejscowości Kolembrody o długości 0,2km
2) obsługę geodezyjną inwestycji;
Uwaga:
Zamawiający informuje, że usługa nadzoru inwestorskiego, o której mowa w rozdziale 2.3 SWZ nie jest objęta niniejszym postępowaniem i nie należy jej uwzględniać przy wycenie oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie
złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu
w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi
przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
2023-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane