Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Radecznica

Gmina Radecznica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00092275
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00092275/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-13 11:42
Lokalizacja
Radecznica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64246b2e-8c1a-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
9222944634
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00092275 z dnia 2023-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Radecznica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radecznica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Prusa 21

1.5.2.) Miejscowość: Radecznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-463

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 84 6818001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@gminaradecznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaradecznica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminaradecznica.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Radecznica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64246b2e-8c1a-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00092275

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007947/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Radecznica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00009741

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4014434,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Radecznica”.
2. Modernizacja sieci dróg na terenie Gminy Radecznica obejmuje następujące odcinki drogowe:
1) Ulica Zielona w Radecznicy: częściowe rozebranie istniejącej nawierzchni, wy-konanie konstrukcji i nawierzchni asfaltowej na odcinku 212 mb, wymiana przepustów, wykonanie zjazdów na drogi wewnętrzne, pobocza.
2) Droga w miejscowości Zaburze (działki nr ewid. 600, 261/9) od km 0+0,00 do km 0+470,00: roboty rozbiórkowe, wykonanie konstrukcji i nawierzchni asfal-towej z dwóch warstw na odcinku dł. 470,00 mb., pobocza.
3) Droga gminna Nr 110100L w miejscowości Gorajec – Zastawie w km 0+0,00 do km 0+118: roboty rozbiórkowe, wykonanie podbudowy i nawierzchni bitumicznej na odcinku dł. 118,0 mb, pobocza, odwodnienie.
4) Odcinki dróg gminnych Nr 110124L, Nr 110117L oraz Nr 110103L w miejsco-wości Latyczyn m.in.; roboty rozbiórkowe, wzmocnienie nawierzchni geosiatką z włókien szklanych, podbudowa z kruszywa łamanego, nawierzchnia z dwóch warstw mieszanek mineralno – bitumicznych na łącznej długości 859,0 mb., po-nadto obustronne pobocza, wymiana przepustów, odwodnienie.
5) Droga gminna nr 110114L Podborcze - Gorajec Zagroble Kolonia wraz z remontem mostu na rzece Gorajec. Od km 0+000 do km 0+755,0 oraz od km 1+1150,0 do km 1+1705,0 wzmocnienie podbudowy materiałem kamiennym, nawierzchnia z dwóch warstw mieszanek mineralno – bitumicznych, montaż barier ochronnych na nasypie, pobocza, odwodnienie, skrzyżowanie i zjazdy na drogi wewnętrzne, oznakowanie. Remontu mostu w km drogi 1+310 to m.in.: rozebranie poręczy i frezowanie nawierzchni, skucie uszkodzonych kap chodnikowych, wykonanie odwodnienia, położenie warstw nawierzchniowych i dylatacji bitumicznych, montaż barier energochłonnych, wykonanie nawierzchni cienkowarstwowych na kapach chodnikowych.
6) Droga gminna Nr 110109L od km 0+0,00 do km 1+230 w miejscowości Zakło-dzie: wzmocnienie podłoża geosiatką, nawierzchnia z dwóch warstw mieszanek mineralno – bitumicznych, pobocza.
7) Droga gminna Nr 110111L Mokrelipie - Zakłodzie w km od 0+687 do km 1+550 m.in.: wzmocnienie podłoża geosiatką, nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych, pobocza, odwodnienie.
8) Droga wewnętrzna na działkach nr ewid. 1234 i 1235 oraz droga wewnętrzna na działkach nr ewid. 1245 i 1246 w miejscowości Gorajec – Zastawie m.in.: wzmocnienie warstw konstrukcyjnych kruszywem łamanym, nawierzchnia z dwóch warstw mieszanek mineralno – bitumicznych łącznej długości 518,0 mb., obustronne pobocza.
9) Droga w miejscowości Gaj Gruszczański od km 0+0,000 do km 0+282 m.in.: po-szerzenie, podbudowa z kruszyw łamanych, nawierzchnia z dwóch warstw mieszanek mineralno – bitumicznych, pobocza, zjazdy, odwodnienie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5183220,82 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7050000,00

2023-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane