Utworzenie 20 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 1 w Żłobku „BEREK”, Wywłoczka 153, 22-470 Zwierzyniec .
Gmina Zwierzyniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00046361
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00046361/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-20 08:59
- Lokalizacja
- Zwierzyniec, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f66a5cb-1880-4635-8208-660235457c62
- Identyfikator
- 9222708974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne meble i wyposażenieSprzęt elektronicznyElektryczny sprzęt gospodarstwa domowegoUrządzenia multimedialneMeble i wyposażenie kuchniMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymPomoce medyczneZabawkiGry edukacyjnePomoce dydaktyczneSprzęt dydaktycznyDrukowane książkiRóżny sprzęt i artykuły biurowe
Wykonawcy
2 przyznane
ATOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGromada, PL · lot 0
229 258,81 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE 'BMS' SPÓŁKA JAWNA Z. BIELECKIKwidzyn, PL · lot 1
208 718,7 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00046361 z dnia 2025-01-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Utworzenie 20 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 1 w Żłobku „BEREK”, Wywłoczka 153, 22-470 Zwierzyniec .
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zwierzyniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368718
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Zwierzyniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-470
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zwierzyniec.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zwierzyniec.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-zwierzyniec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie 20 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 1 w Żłobku „BEREK”, Wywłoczka 153, 22-470 Zwierzyniec .2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f66a5cb-1880-4635-8208-660235457c62
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00046361
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012371/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Utworzenie 20 nowych miejsc opieki w ramach programu „MALUCH+” 2022-2029 – edycja 1 w Żłobku „BEREK”, Wywłoczka 153, 22-470 Zwierzyniec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00619922
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKI-V.2710.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 344284,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż wyposażenia, a także pomocy do prowadzenia zajęć w żłobku Berek, Wywłoczka 153.4.5.3.) Główny kod CPV: 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
32322000-6 - Urządzenia multimedialne
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym
33196000-0 - Pomoce medyczne
37520000-9 - Zabawki
4.5.5.) Wartość części: 194284,39 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa pomocy do prowadzenia zajęć w żłobku Berek, Wywłoczka 153.4.5.3.) Główny kod CPV: 37524100-8 - Gry edukacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny
22110000-4 - Drukowane książki
30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
4.5.5.) Wartość części: 184500,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 220684,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264676,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229258,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „ATOS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9182039997
7.3.4) Miejscowość: Gromada
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229258,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163667,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587355,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208718,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU BMS sp.j. Z. Bielecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811172950
7.3.3) Ulica: Staszica
7.3.4) Miejscowość: Kwidzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 82-500
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208718,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2025-01-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |