Rozbudowa dróg gminnych: Nr 250107W Dłutówka-Adamczycha i Nr 250103W Dąbrowa-Wola Błędowska-Guzowatka
Gmina Baranowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00092880
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00092880/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-02-13 14:04
- Lokalizacja
- Baranowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b450ce8f-9e20-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 7582164133
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00092880 z dnia 2023-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa dróg gminnych: Nr 250107W Dłutówka-Adamczycha i Nr 250103W Dąbrowa-Wola Błędowska-Guzowatka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 7
1.5.2.) Miejscowość: Baranowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 7613776
1.5.8.) Numer faksu: +48 29 7613793
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b450ce8f-9e20-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa dróg gminnych: Nr 250107W Dłutówka-Adamczycha i Nr 250103W Dąbrowa-Wola Błędowska-Guzowatka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b450ce8f-9e20-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00092880
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046658/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozbudowa dróg gminnych: Nr 250107W Dłutówka-Adamczycha i Nr 250103W Dąbrowa-Wola Błędowska-Guzowatka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00063100
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FED.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2900000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonanie prac projektowych oraz robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” dla zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa dróg gminnych: Nr 250107W Dłutówka-Adamczycha i Nr 250103W Dąbrowa-Wola Błędowska-Guzowatka, poprzez zaprojektowanie i wybudowanie odcinków dróg na terenie gminy Baranowo wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa uzgodnień, pozwoleń, decyzji, dotyczących robót opisanych w Programach Funkcjonalno-Użytkowych (PFU).
Zamówienie obejmuje:
Etap 1:
Rozbudowa drogi gminnej Nr 250107W Dłutówka-Adamczycha na odcinku 2340mb:
Dokumentacja projektowa ZRID
Roboty budowlane: roboty pomiarowe i przygotowanie terenu
Roboty ziemne
Roboty rozbiórkowe
Odwodnienie
Podbudowa na poszerzeniach
Nawierzchnia bitumiczna jezdni
Pobocza z kruszywa
Zjazdy z kruszywa
Zjazdy z nawierzchni bitumicznej
Oznakowanie pionowe
Etap 2:
Rozbudowa drogi gminnej Nr 250103W Dąbrowa-Wola Błędowska-Guzowatka na odcinku 1560mb:
Dokumentacja projektowa ZRID
Roboty budowlane: roboty pomiarowe i przygotowanie terenu
Roboty ziemne
Roboty rozbiórkowe
Odwodnienie
Podbudowa na poszerzeniach
Nawierzchnia bitumiczna jezdni
Pobocza z kruszywa
Zjazdy z kruszywa
Zjazdy z nawierzchni bitumicznej
Oznakowanie pionowe
Uwaga!
Wszystkie materiały z rozbiórki stanowić będą własność Zamawiającego.
Sposób rozliczenia kontraktu – wynagrodzenie ryczałtowe.
W dniu podpisania umowy Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć kosztorys ofertowy, który będzie stanowił załącznik do umowy.
Na zadanie planowane jest dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
2. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera: Program funkcjonalno- użytkowy PFU i przedmiary robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert| 2023-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |