Budowa kompleksu sportowego w m. Góra Świętej Małgorzaty gmina Góra Świętej Małgorzaty

Gmina Góra Świętej Małgorzaty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00093035
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00093035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-13 14:35
Lokalizacja
Góra Świętej Małgorzaty, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f133fb2-cd25-11ec-b879-9a86e5ac3946
Identyfikator
7752405513
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane ze stadionamiKosiarkiCiągnikiAkcesoria do ciągnikówRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00093035 z dnia 2023-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kompleksu sportowego w m. Góra Świętej Małgorzaty gmina
Góra Świętej Małgorzaty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra Świętej Małgorzaty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015655

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Góra Świętej Małgorzaty 44

1.5.2.) Miejscowość: Góra Świętej Małgorzaty

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-122

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 3892406

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@goraswmalgorzaty.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goraswmalgorzaty.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.uggoraswmalgorzaty.nv.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kompleksu sportowego w m. Góra Świętej Małgorzaty gmina
Góra Świętej Małgorzaty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f133fb2-cd25-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00093035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039663/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa kompleksu sportowego w m. Góra Świętej Małgorzaty gmina Góra Świętej Małgorzaty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00148604/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GL.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa kompleksu sportowego w m. Góra Świętej Małgorzaty gmina Góra Świętej Małgorzaty”.
4.2. Zakres inwestycji obejmuje budowę pełnowymiarowego boiska do gry w piłkę nożną o nawierzchni trawiastej wraz z drenażem, nawadnianiem, oświetleniem, bieżnią do biegu na 100 metrów, trybunami, boksami dla zawodników. Ponadto powstanie budynek socjalno-gospodarczy, w skład którego wchodziłyby szatnie dla zespołów, sędziego, łazienki, pomieszczenia gospodarcze na niezbędny sprzęt sportowy, pomieszczenia socjalne oraz podłączenie mediów, ogrodzenie obiektu, monitoring, nagłośnienie oraz zakup niezbędnego sprzętu do funkcjonowania i utrzymania obiektu.
4.3. Zasadniczymi pracami związanymi z budową kompleksu sportowego będą:
1) Budowa budynku zaplecza kompleksu sportowego o niżej wymienionych parametrach:
 Powierzchnia zabudowy – 323,40 m²,
 Powierzchnia użytkowa – 266,50 m²,
 Kubatura – 1.474,70 m²,
 Szerokość budynku – 12,00 m,
 Długość budynku – 26,95 m,
 Wysokość budynku – 5,76 m,
 Liczba kondygnacji – 1 kondygnacja nadziemna.
2) Budowa boiska pełnowymiarowego o nawierzchni z naturalnej trawy o wymiarach pola gry 100,00 m x 57,00 m i polach bezpieczeństwa po 5,00 m za bramkami oraz 3,00 m wzdłuż jednej strony płyty boiska i 1,00 m wzdłuż drugiej;
3) Budowa bieżni trzystanowiskowej o wymiarach 3,71 m x 120,50 m;
4) Budowa zeskoczni do skoku w dal o wymiarach wewnątrz 7,00 m x 4,00 m;
5) Ponadto zostaną zamontowane piłkochwyty o wysokości 6,00 m;
6) Teren zostanie ogrodzony;
7) Boksy dla zawodników systemowe na 12 miejsc i boks systemowy dla lekarza, pielęgniarki na 3 miejsca;
8) Trybuny stalowe na 52 miejsca każda trzyrzędowe;
9) Droga dojazdowa z kostki betonowej gr. 8 cm;
10) Chodniki i utwardzenie pod trybunami z kostki betonowej gr. 8 cm;
11) Kompostownik 3 komorowy na ściętą trawę;
12) Budowa przyłącza wodociągowo-kanalizacyjnego wraz z systemem podlewania murawy boiska, drenaż boiska oraz odprowadzenie wód drenażowych;
13) Wykonanie instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, elektrycznej z rozdzielnicą;
14) Wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego boiska, drogi i chodnika.
4.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

16310000-1 - Kosiarki

16700000-2 - Ciągniki

34390000-7 - Akcesoria do ciągników

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
2023-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane