Modernizacja korytarzy, klas lekcyjnych, zaplecza gospodarczego ZS nr 1 w Ożarowie Mazowieckim - dostosowanie do obowiązujących przepisów ppoż i BHP

POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00093541
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00093541/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-02-14 08:50
Lokalizacja
Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-af25eb32-aba3-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
5272185341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkoweRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ SEREGIETWolica, PL · lot 0
207 466,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00093541 z dnia 2023-02-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja korytarzy, klas lekcyjnych, zaplecza gospodarczego ZS nr 1 w Ożarowie Mazowieckim - dostosowanie do obowiązujących przepisów ppoż i BHP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WARSZAWSKI ZACHODNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271996

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 129/133

1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 733 72 12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@pwz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pwz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja korytarzy, klas lekcyjnych, zaplecza gospodarczego ZS nr 1 w Ożarowie Mazowieckim - dostosowanie do obowiązujących przepisów ppoż i BHP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af25eb32-aba3-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00093541

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-02-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019r.

Zamówienia udzielono Wykonawcy, który wcześniej wykonywał podobne roboty budowlane.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: IZA.272.1.21.2022

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZA.272.1.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 168671,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotowego Zamówienia należy wykonać remont w 4 klasach lekcyjnych w ZS nr 1 w Ożarowie Mazowieckim.
W Pomieszczeniach 112, 125, 104 oraz 107 należy wykonać:
• demontaż instalacji elektrycznej,
• demontaż istniejących drzwi wejściowych,
• zerwanie wykładziny PCV oraz wszystkich pozostałych warstw pod wykładziną tak by zlikwidować różnicę poziomów pomiędzy korytarzem a pomieszczeniem,
• przygotowanie podłoża, wyrównanie oraz zagruntowanie oraz położenie nowej wykładziny PCV (homogeniczna, grubość 2mm, z zabezpieczeniem poliuretanowym, grupa ścieralności- Typ I grupa T, klasa ogniotrwałości S1) w kolorze szarym, wybranym na etapie wykonawczym. Wykładzina PCV powinna być wywinięta na ścianę na wysokość 15cm,
• przygotowanie podłoża pod nową wyprawę tynkarską wewnętrzną na ścianach,
• filary w pomieszczeniach 112 oraz 125 należy obudować systemem GK,
• obudowanie systemem GK pionów instalacyjnych,
• położenie gładzi gipsowych dwuwarstwowych na ścianach,
• dwukrotne malowanie ścian farbami emulsyjnymi odpornymi na szorowanie, w kolorze wybranym na etapie realizacji,
• montaż drzwi metalowych wewnątrz klatkowych jako drzwi wejściowych do pomieszczenia, wyglądem nawiązujące do drzwi do pomieszczenia nr. 117 pracowni chemiczna,
• uzupełnienie tynków wewnętrznych na suficie,
• przygotowanie podłoża pod nową wyprawę tynkarską wewnętrzną na stropach,
• dwukrotne malowanie sufitów farbami emulsyjnymi odpornymi na szorowanie, kolorem wybranym na etapie realizacji
•w ramach instalacji elektrycznych należy przygotować podłoże pod osprzęt elektryczny, zamontować puszki instalacyjne podtynkowe, gniazda elektryczne oraz rozprowadzić instalacje elektryczną we wcześniej przygotowanych bruzdach

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Seregiet

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441462437

7.3.3) Ulica: Aksamitna 3

7.3.4) Miejscowość: Wolica

7.3.5) Kod pocztowy: 05-830

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207466,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-03-31
2023-02-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane