kurs językowy 1 na 1 dla nauczycieli akademickich AGH (różne języki, różne poziomy) w ramach projektów POWR.03.05.00-00-00-Z309/18 i POWR.03.05.00-00-00-Z307/17- KC-zp.272-6/23
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00093790
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-02-14 09:57
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferowanie kursów językowych
Wykonawcy
1 przyznane
CAMBRIDGE SCHOOL OF ENGLISH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
331 056 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.